01. Markamız

Sillenos toprak ürünlerinin, el sanatlarının gözde kenti olan Nevşehir Avanosta kalite standartlarına uygun olarak üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

İlkelerimiz; firma bünyesinde oluşturduğumuz kalite bilincini müşterilerle paylaşmak, iş ahlakı ve ticari dürüstlükte örnek olmak, üretimimizi en yüksek kalitede tutup, yerli üretimi uluslararası kalitede yarışır hale getirmek, sürekli iyileşme için teknolojik gelişmeleri, eğilimleri, yeni fikirleri verimliliği arttıracak her türlü faaliyeti yakından takip etmek.

02. Üretim

Kıymetli ustalarımız ile tarihi atölyemizde ve modern fabrikamızda en son teknolojilerin kullanıldığı makinelerimizle kalite standartlarına uygun olarak toprak ürünleri üretimine devam ediyoruz.

Yıllar içinde özenle oluşturduğumuz marka değerimizi korumak için kaliteli üretim, ticari dürüstlük ve iş ahlakı bilinci ve sorumluluğu ile çalışıyoruz.

AR-GE çalışmalarımızın ışığında, sektörde ilklere imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimiz önceliğimizdir. Öncü, güvenilir, çalışkan ve dinamik bir takımız. Sillenos Çömlekçilik olarak her adımımızda bu anlayışa bağlıyız, bağlı kalacağız.

03. Ekibimiz ve Çalışma Politikamız

Ekip ruhu ile çalışan, müşterilerinin beklentileri doğrultusunda en kaliteli hizmeti vererek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ülkemizin öncü toprak ürünleri firması olan Sillenos Çömlekçilik bu hedefleri doğrultusunda şu ilkeleri benimser,

  • Beklentileri tespit ederek, bu beklenti ve gereksinimlere en etkin ve yaratıcı çözümleri, en uygun projeleri hayata geçirmek,
  • Ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını şirket kültürümüzün temel unsurlarından biri olarak görmek,
  • İnsanı en değerli kaynağımız olarak kabul etmek,
  • Faaliyetlerimizi, karar alma ve işleyiş mekanizmalarını bir sistem olarak ele almak,
  • Şirket hedef ve stratejilerine katkıda bulunmak ve sahiplenmek,
  • Tüm ilişkileri dürüstlük ve güvenilirlik temelinin üzerine inşa etmek.
Close Favorilerim
En Son Bakılanlar Close
Close

Close
Menü
Kategoriler